Előnevezések

Sorszám Vezetéknév Keresztnév Nem Születési év Korcsoport Súly Klub
5. Pocsai László fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men 81 kg Békés Megyei Kano Judo SE
6. Láza György fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men +81 kg Békés Megyei Kano Judo SE
7. Kutyej Adél leány/girl 2000 U16 2000-2001-2002 leány/girl 63 kg Békés Megyei Kano Judo SE
8. Kovács Hajnalka leány/girl 2000 U16 2000-2001-2002 leány/girl +63 kg Békés Megyei Kano Judo SE
1. Fehér Dóra leány/girl 2000 U16 2000-2001-2002 leány/girl +63 kg Gyomaendrődi Judo Klub
6. Szlávik Gergő fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men 55 kg Hato Judo és MMA SE
13. Ferenc Dávid Sándor fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men +81 kg Homokmégy Kodon Judo SE
10. Gašpar Martin fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men 60 kg Osijek II (CRO)
11. Zavišić Dario fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men 66 kg Osijek II (CRO)
11. Travány Kata leány/girl 2000 U16 2000-2001-2002 leány/girl 52 kg Szatymazi SE
12. Godó Lívia leány/girl 2000 U16 2000-2001-2002 leány/girl 56 kg SZJISE
14. Bozsák Bese fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men 66 kg SZJISE
16. Tompa Péter fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men 73 kg SZJISE
2. Fónay Zsolt fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men 55 kg B.H.S.E.
3. Csorba Botond fiú/men 2000 U16 2000-2001-2002 fiú/men 66 kg Pénzügyőr S.E.
7. Stana Radu fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 55 kg Pecica Arad
8. Turc David fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 81 kg Pecica Arad
9. Nagy David fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men +81 kg Pecica Arad
10. Bleicziffer Kinga leány/girl 2001 U16 2000-2001-2002 leány/girl +63 kg Pecica Arad
1. Kövér Zsófia leány/girl 2001 U16 2000-2001-2002 leány/girl +81 kg ASE
2. Palásti Patrik fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 60 kg ASE
3. Járai Levente fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 40 kg ASE
14. Lutz Adrien leány/girl 2001 U16 2000-2001-2002 leány/girl 44 kg Mogyi Bajai Judo Club
4. Mikló Dávid fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 38 kg Békés Megyei Kano Judo SE
12. Veres Marcell fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 60 kg Diósdi DSE
13. Tóth Patrik fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 55 kg Diósdi DSE
4. Fenyvesi Csilla leány/girl 2001 U16 2000-2001-2002 leány/girl +63 kg KDJSE
7. Balog Veronika leány/girl 2001 U16 2000-2001-2002 leány/girl +63 kg KJC-KESI
8. Mucsi Maja leány/girl 2001 U16 2000-2001-2002 leány/girl 63 kg KJC-KESI
6. Reljac Lucija leány/girl 2001 U16 2000-2001-2002 leány/girl 48 kg Osijek II (CRO)
7. Perić Timon fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 45 kg Osijek II (CRO)
8. Pelin Sven fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 45 kg Osijek II (CRO)
9. Balić Filip fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 55 kg Osijek II (CRO)
3. Kovács Patrik fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 60 kg Pollák DSE férfi, Serdülő, -60 kg
10. Dorn Csanád fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 81 kg Szatymazi SE
13. Czimbalmos Olivér fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 55 kg SZJISE
9. Czirok Szabolcs fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 50 kg SZJISE
1. Bajcsev Vivien leány/girl 2001 U16 2000-2001-2002 leány/girl 63 kg B.H.S.E.
8. Toth Vlad fiú/men 2001 U16 2000-2001-2002 fiú/men 55 kg Arad CSM
4. Lacza Ákos fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 66 kg ASE
5. Liptai László fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 45 kg ASE
6. Kerepesi Amira leány/girl 2002 U16 2000-2001-2002 leány/girl 63 kg ASE
7. Bajnai Emese leány/girl 2002 U16 2000-2001-2002 leány/girl 44 kg ASE
8. Schveigert Anett leány/girl 2002 U16 2000-2001-2002 leány/girl 57 kg ASE
15. Szabó Dániel fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 36 kg Mogyi Bajai Judo Club
16. Grisnik Balázs fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 55 kg Mogyi Bajai Judo Club
3. Kovács Dániel fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 45 kg Békés Megyei Kano Judo SE
11. Sarkadi Szabó Ábrahám fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 50 kg Diósdi DSE
2. Fehér Attila fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 66 kg Gyomaendrődi Judo Klub
3. Németh Regina leány/girl 2002 U16 2000-2001-2002 leány/girl 44 kg Gyomaendrődi Judo Klub
5. Molnár Szabolcs fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 66 kg Hato Judo és MMA Se
10. Kovács Aletta leány/girl 2002 U16 2000-2001-2002 leány/girl 63 kg Homokmégy Kodon Judo SE
11. Czaga Levente fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 33 kg Homokmégy Kodon Judo SE
12. Katus Márk fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 55 kg Homokmégy Kodon Judo SE
9. Cigány Zsombor fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 73 kg KJC-KESI
12. Lipóczy Eszter leány/girl 2002 U16 2000-2001-2002 leány/girl 44 kg KJC-KESI
5. Grčić Nives leány/girl 2002 U16 2000-2001-2002 leány/girl 48 kg Osijek II (CRO)
8. Sándor Péter fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 60 kg Szatymazi SE
9. Lénárt Benedek fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men +81 kg Szatymazi SE
12. Miczic Nóra leány/girl 2002 U16 2000-2001-2002 leány/girl 52 kg Szatymazi SE
11. Szekeres Réka leány/girl 2002 U16 2000-2001-2002 leány/girl 52 kg SZJISE
15. Tompa Márton fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 73 kg SZJISE
5. Pipicz András fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 50 kg SZJISE
6. Prágai Patrik fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 40 kg SZJISE
7. Talpai Dániel fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 50 kg SZJISE
8. Szokolai Ármin fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 45 kg SZJISE
7. Mihali Gabiel fiú/men 2002 U16 2000-2001-2002 fiú/men 46 kg Arad CSM
1. Čelan Toni fiú/men U16 2000-2001-2002 fiú/men 66 kg JK Osijek (CRO)
2. Koškan Toni fiú/men U16 2000-2001-2002 fiú/men 66 kg JK Osijek (CRO)
3. Česko Ian fiú/men U16 2000-2001-2002 fiú/men 66 kg JK Osijek (CRO)
4. Česko Tisa leány/girl U16 2000-2001-2002 leány/girl 48 kg JK Osijek (CRO)
5. Nikšić Ana leány/girl U16 2000-2001-2002 leány/girl 48 kg JK Osijek (CRO)
6. Katić Nika leány/girl U16 2000-2001-2002 leány/girl 52 kg JK Osijek (CRO)
7. Blažević Laura leány/girl U16 2000-2001-2002 leány/girl 63 kg JK Osijek (CRO)
8. Polgár Balázs fiú/men U16 2000-2001-2002 fiú/men 40 kg Siklós SE