Előző évek eredményei 2014

U16 EURO-REGIONÁLIS JUDO LIGA
2014. ÉVI EREDMÉNYEK, FIÚ

       Versenyző neve Összes pontszám Arany fokozat / helyezés
1 Filip Rinkovec, Dinamo Pancevo, Szerbia flag-serbia-S 48 1
2 Tripunovic Veljko, Spartak, Szerbia flag-serbia-S 39 2
3 Simic Jovan, Stepanovicevo, Szerbia flag-serbia-S 36 3
4 Anicic Stefan, Cement Beocin, Szerbia flag-serbia-S 33 4
5 Nikolic Nemanja, Spartak, Szerbia flag-serbia-S 30 5
6 Tarnai Kevin, Siklós, Magyarország flag-hungary-S 29 6
7 Perisoara Cristian, Arad, Románia flag-romania-S 27 7
8 Toni Koskan, JC Osijek, Horvátország flag-croatia-S 27 8
9 Timon Peric, Mladost Osijek, Horvátország flag-croatia-S 24 9
10 Hercog Dániel, Szeged JI, Magyarország flag-hungary-S 23 10
       Versenyző neve Összes pontszám Ezüst fokozat / helyezés
1 Tompa Péter, Szeged JI, Magyarország flag-hungary-S 22 1
2 Nestorovic Strahinja, Spartak, Szerbia flag-serbia-S 21 2
3 Pocuca Danilo, Partizan, Szerbia flag-serbia-S 21 3
4 Boldis Marc, Nagylak, Románia flag-romania-S 20 4
5 Knezevic Nemanja, Yama-Arashi, Szerbia flag-serbia-S 20 5
       Versenyző neve Összes pontszám Bronz fokozat / helyezés
1 Cristea Coriolean, Arad, Románia flag-romania-S 19 1
2 Marinkovic Milos, Spartak, Szerbia flag-serbia-S 18 2
3 Német Ákos, Szeged JI, Magyarország flag-hungary-S 16 3
4 Toni Celan, JC Osijek, Horvátország flag-croatia-S 16 4
5 Mihaljica Dejan, Yama-Arashi, Szerbia flag-serbia-S 16 5

 

U16 EURO-REGIONÁLIS JUDO LIGA
2014. ÉVI EREDMÉNYEK, LÁNY

Versenyző neve Összes pontszám Arany fokozat / helyezés
1 Randjelovic Andjela, Dinamo Pancevo, Szerbia flag-serbia-S 40 1
2 Stojadinov Andrea, Dinamo Pancevo, Szerbia flag-serbia-S 40 2
3 Timis Nicoleta, Borsa, Románia flag-romania-S 36 3
4 Dubroja Nikolina, Yama-Arashi, Szerbia flag-serbia-S 28 4
5 Radulovic Andjela, Dinamo Pancevo, Szerbia flag-serbia-S 24 5
6 Nika Katic, JC Osijek, Horvátország flag-croatia-S 20 6
7 Tamási Szandra, CVSE, Magyarország flag-hungary-S 19 7
Versenyző neve Összes pontszám Ezüst fokozat / helyezés
1 Rusinac Kasandra, Arad, Románia flag-romania-S 18 1
2 Ionescu Alexandra, Arad, Románia flag-romania-S 16 2
3 Dorotea Simunek, JC Osijek, Horvátország flag-croatia-S 15 3
4 Bleicziffer Kinga, Arad, Románia flag-romania-S 14 4
Versenyző neve Összes pontszám Bronz fokozat / helyezés
1 Marija Matkovic, Mladost Osijek, Horvátország flag-croatia-S 13 1
2 Blazevic Laura, JC Osijek, Horvátország flag-croatia-S 11 2
3 Perisic Marica, Partizan, Szerbia flag-serbia-S 11 3
4